Algaja juhend Online kasiino maailmas

0
1290
online kasiinod

Esimene asi, mida ma oma 21. sünnipäeval tegin oli see, et avasin esimeses ettejuhtuvas online kasiinos konto ning läksin ja mängisin paarkümmend kätt blackjacki. Sellest ajast peale käin onlinde kasiinodes oma närve rahustamas. Ma ei mängi mitte kunagi suurte rahade peale, kuid mulle meeldin see tegevus ja see aitab mul lõõgastuda. Kui ka sina soovid mõnes eesti online kasiinos mängimist alustada, kuid ei tea kuidas, siis järgnevas artiklis viin sind selle maailmaga natukene rohkem kurssi.

Mida pead enne online kasiinos mängimise alustamist teadma?

Enne hasartmängu maailma sukeldumist, pead ilmselgelt välja valima sobiva online kasiino. Selleks võid kasutada näiteks seda lehte siin:
www.kasiinoboss.com . Oletame, et oled sobiva online kasiino välja valinud ning oled valmis mängimist alustama. Esiteks, võta natukene hoogu maha, sest hasartmänge ei tohi mitte kunagi mängida kiirustades, ning rapsides lauda istumine võib sulle halvasti lõppeda. Enne mängimise alustamist teeme koos selgeks mõningad kasiinode printsiibid…

Esiteks: Maja alati võidab. Pole vahet mis mängu sa online kasiinos ka ei mängiks, majal on alati eelis. See tähendab seda, et pikas perspektiivis kaotab mängija alati. Kasiinod ei saa lubada õnnele lootmist, vaid eksisteerivad vaid ühel eesmärgil – selleks, et raha teenida. Ainuke asi, mida nad vajavad on uued kliendid. Pea seda enne mängimise alustamist meeles ning saa aru, et sina oled alati lammas ning kasiino on hunt. Mängi ainult meelelahutuslikel eesmärkidel, mitte raha teenimise motiividel.

Online kasiinod ning nendes mängimine on täielik õnnemäng. Selleks, et kasiinos raha teenida, pead erinevalt kasiinodest endast, õnnele lootma. On küll mõningaid nippe ning strateegiaid, kuidas kasiino kasumimarginali vähendada, kuid lõpptulemus on sama – sa kaotad. Sellegipoolest tasuks enne blackjack`i lauda istumist endale mängureeglid korralikult selgeks teha.

Alusta mängimist ainult selle rahaga, mida oled valmis kaotama. Kasiinos mängimine peaks olema lõbus, kuid see pole kohe kindlasti “fun” kui kaotad rohkem kui oskasid eelnevalt arvestada. Lõbus peaks ikkagi olema protsess, mitte lõpptulemus. Online kasiino avades, peaksid koheselt arvestama, et suure tõenäosusega sa seal kaotad. Seega on tark tegu endale määrata limiit, mida olen ilma mureta valmis õhtu jooksul maha mängima. Kui see on seatud, saad teha täpselt antud suuruses sissemakse ning panna endale peale ka näiteks limiit, mis keelaks sul samal õhtul uut sissemakset tegemast. Nii saad kindel olla, et sa ei tee endale kaotades haiget ning tuju on hea ka pärast mängimist.


Hea jooks ei kesta igavesti. Lisaks kaotuste tasa tegemisele on online kasiinodes üheks suuremaks ohuks “kuumade jooksude” taga ajamine. Ehk kui inimene mõni õhtu võidab palju, siis ta arvan, et kuuseisud on praegu tema kasuks ning ta üritab mängida aina rohkem ja rohkem, et head seisu võimalikult kaua ära kasutada. Kahjuks peame sulle teatama, et sellist asja nagu “kuumad kaardid” või mis iganes muu kuum asi online kasiinodes ei eksisteeri.

Erinevad Eesti online kasiinod

Meie riigis on kokku 13 eestis litsentseeritud kasiinot. Mõned neist on head, mõned, aga täielikud saastad. Täpsema nimekirja nendest leiad, vajutades eelolevale lingile.

Kasiino boonused

Üks asi, mida online kasiinos kindlasti tähele võiksid panna on nende poolt pakutavad boonused. Boonused lisavad sulle mängulusti ning tihtipeale aitavad sul kauem mängida, läbi tasuta raha ning muude hüvede. Vahte-vahel võib mängimine läbi boonuse mängijale isegi kasumlik olla. Selliseid juhtumisi on olnud, kuid nad on pigem harvad sündmused.

Vali õiged mängud

Olenevalt sellest, millist kogemust saada ootad, peaksid endale sobiva mängu valima. Mõned mängud on paremad kui teised. Peaksid endalt küsima, kas tahad kasutada natukene ka oskusi või tahad, et tegemist oleks puhtalt õnnemänguga.

Näiteks Blackjackis läheb optimaalse mängu mängimiseks oskusi vaja, kuid slotimängudes ei saa sa ise praktiliselt mitte midagi muuta. Seega esimeses peaksid natukene ka mõtlema, samas kui teises lihsaltt keerutad rullikuid.

Eks sa ise tead paremini milliseid mänge eelistad. Ja kui ei tea, siis proovi erinevaid ja leia omale lemmik. Üks asi jäta meelde: online kasiinos mängimine peab olema lõbus ning riskida tuleb, vaid rahaga, mida oled valmis kaotama!