Põhjused, miks eelistada kodumaist internetikasiinot.

0
969
internetikasiinode turvalisus
internetikasiinode turvalisus

Pärast kasiinode laienemist internetti on internetikasiinode levik maailmas olnud ülikiire. Põhimõtteliselt tekib iga päev uusi online kasiinosi, mis enda arvates konkurentidest millegi poolest erinema peaksid või paremad on. Olenemata sesllest, et maailmas on kindlasti vähemalt üle tuhande netikasiino, siis Eestis neid niipalju avatud pole. Siin eksisteerib litsentseeritud kasiinosi natukene üle kümne. Käesolevas postituses vaatamegi järgi, mis on need olulised põhjused, miks just Eesti litsentsi omavat internetikasiinot eelistada.

Turvalisus ennekõige

Ei saa üle ega ümber faktist, et internetikasiinod, mis omavad Eesti litsentsi, on lihtsalt ohutumad kui seda on need, kes seda ei oma.

Seda sellepärast, et Eesti riigi litsentsi taotlemiseks on pidanud need ettevõtted läbima Eesti maksu- ja Tolliameti poolt kehtestatud reeglid ning protseduurid, millega omaltpoolt meie riigi asutus kontrollib ära kui maksevõimeline antud kasiino on ning kas too järgib ikka kõige reegleid.

Turvalisuse juures on olulised kolm asja:

  1. Internetikasiinol peab olema piisavalt vahendeid, et võit välja maksta
  2. Internetikasiino süsteemid peavad olema ehitatud niiviisi, et nendesse oleks võimatu sisse häkkida ning sealt raha ära varastada
  3. Kas online kasiino ise on ikka aus tegija

Kuigi see pole teada tuntud fakt, siis paljudel kasiinodel on tegelikult käibevahendeid minimaalselt ning selleks, et “suuri haisid” mitte ära ajada, lastakse mängida maksimaalsete limiitidega. See, aga tekitab omakorda olukorra, kus suure võidu puhul pole internetikasiino võimalik seda välja maksta. Eesti litsentsi omavatel kasiinodel on õnneks kehtestatud teatud reeglid, et palju neil enne litsentsi saamist vahendeid peab olema. See omakorda aitab ära hoida olukorra, kus suure võidu korral sellest ilma peaksid jääma.

See ettevõte ning teenus peab olema turvaline. Tänapäeval oskavad erinevatesse kohtadesse sisse muukida isegi väikesed lapsed. Seega on ülimalt oluline, et ettevõte oma portaali turvalisusele ka tähelepanu juhiks. Ka need on Eestis reglementeeritud ning siis eksisteerivad ettevõtted peavad neile määratud ettekirjutustest kinni hoidma.

Kasiino enda ausus on eriti oluline. Pole midagi lihtsamat kui kasiinol, kes omab mõne ähmase riigi (näiteks Curacao) litsentsi ära kaduda, pärast seda kui sa peaksid sealt mõne miljoni Euro suuruse võidu saama. Nad lihtsalt kaovad ära ning ei vasta sulle mitte kunagi. Võib-olla pannakse isegi veeb kinni ning avatakse lihtsalt uue nimega uus internetikasiino. Siukse jama vältimiseks mängi kasiinos, mis omab Eesti litsentsi.

Ära kasuta krediitkaarti

Üks asi, mida sa kohe kindlasti teha ei tohiks on võõras online kasiinos krediitkaardi kasutamine. Eesti saitidel on seda igati okei teha. Kui välismaa omadel palun hoia sellest eemale. Kunagi ei tea, mis pahavara sinna kõlge võib poogitud olla või kuhu see info kokkuvõttes jõuab.

Turvalisus ennekõige ja ära unusta, et mängida tuleb ikka vastutustundlikult!