Olybet Portaali Arvustus

Olybet on Eesti esimese litsentseeritud kasiino Olympic Online järeltulija. Nad omavad litsentsi aastast 2010 ning said selle praktiliselt koheselt kui Eesti kasiinoturg ära reguleeriti. Olybet kuulub Olympic Casino AS omandusse ning on üks turuliidritest.

OlyBet omab oma tooteportfellis nii kasiinot, spordiennustust kui pokkerit. Neil on megasuur kasiinomängude valik, mille hulka kuuluvad mängutootjad nagu netent, playtech ja microgaming.

Olybet on Eestlaste sead ülimalt populaarne ning on ühe Eesti hasartmänguri lemmik mängukohas. Seda just sellepärast, et nad nii mitmekesist tootevalikut omavad. Hetkel saavad kõik uued mängijad registreerimisel kaasa ka suurepärase boonuse, milleks on kas 25€ suurune riskivaba spordipanus või 600 tasuta keerutust kasiinosse.

Olybet kasiino toode

Nagu juba mainisime, pakub olybet uskumatult head valikut kasiinomänge. Kõik maailma kõige populaarsemad mängud on esindatud. On olemas nii progresseeruvad jackpotid, suur valik lauamänge kui ka live diileriga mängud.

Mängud, mida saidil pakutakse on toodetud maailma parimate ettevõtete poolt. Lehelt leiab kõik suuremate tootjate mängud. Populaarseimateks neist on näiteks Starburst, Vikings, Twin Spin, Vegas Diamons, Book of Ra, Coins of Egypt, Colombos deluxe ja paljud teised.

Klassikaliste lauamängude hulgast saad valida tervelt 40 erineva võimaluse vahelt. Valikus on nii traditsioonilised mängud kui uusimad, mitte veel nii kuulsad, väljalasked. Keerutada saad näiteks järgnevaid mänge: Blackjack Switch, Super 21, Joker Poker, Pick Em Poker ja Deuces Wild.

Olybeti kasiinomängude valik peaks iga kasiinosõbra nõudmised enam kui rahuldama. Neil on suurepärane valik nii video pokkerit, lauamänge, slotimasinad, niššimänge kui live diileriga mänge.

Klienditugi

Raske on leida professionaalsemat kliendituge kui seda pakutakse olybetis. Nende support on avatud seitsmel päeval nädalas ja, erinevatelt paljude teiste operaatorite kasutajatoest, ei puhka nad isegi riigipühade ajal. Abi saab hommikul kella kaheksast kuni kella kaheni öösel.

Sisse- ning väljamaksed

Kuigi olybeti sisse- ning väljamaksed ei ole maailma kiireimate seas, on nad igati kõrgel tasemel. Sissemaksed toimuvad muidugi koheselt ning väljamaksed võtavad tavaliselt aega umbes 24 tundi, kuid meie oleme sealt tihtipeale ka varem oma võidud kätte saanud.

Sisse- ning väljamakseid saad sooritada, kasutades mitmeid erinevaid viide. Olemas on nii skrilli, mastercardi, visa, netelleti ning pangalingi maksevõimalused.

Olybet spordiennustus

Spordiennustus on Olybetil üks Eesti suurimaid. Neil on lõpmatu arv erinevaid sporte, sündmusi ning liine, millele panustada. Ka nende koefitsendid on Eesti turu ühed parimad.

Lisaks tavalisele spordiennustusele saad olybetis teha panuseid ka virtuaalspordile. See on üks uus panustamistoode, kus ei lõpe spordisündmused ära mitte kunagi. Kui sa seda veel proovinud ei ole, siis kindlasti soovitame sul seda teha.

Olybet Pokker

Võib-olla ainukeseks mitte eriti erutavaks asjaks olybeti juures on see, et nende kasiinotarkvara ning võrgustik on Microgamingu omad. See pole küll mitte midagi halba, sest sama tarkvara on kasutuses enamikel Eesti pokkerisaitidel, kuid ega ta millesgipoolest hiilga ka. Võiks paremini!

Tervitusboonus

Olybet kasiinos saab hetkel tervitusboonuse asemel kuni 600 tasuta keerutust konto avamisel. Lisaks sellele saad ilma sissemakseta ka 10 tasuta keerutust mängu “Vikings”. See on Eesti turu üks magusamaid tervituspakkumisis ning seda kasutamata jätta oleks lauslollus.

See pole veel kõik. Spordis saad tervituseks kuni 25€ suuruse riskivaba panuse. Ehk kui sinu panus kaotab, siis makstakse sulle raha tagas. Mõnus eks?

Kokkuvõte

Olybet on üheks parimaks kohaks, kus Eestis oma panuseid teha. Nende kõik tooted on ülimalt kõrgel tasemel ning nad klienditeeninduses tööstusharu teerajajateks. Nende boonused on head ning igapäevased kampaaniad magusad. Kindlasti soovitame seda kohta!

Rubriigid: Hasartmängud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga