Saa 2500€ pärisraha cashbacki

OlyBet lansseeris hiljuti tuliuue slotimängu “The Vikings”, mis on järgi tehtud kultusseriaali “Viikingid järgi”. Ei pea olema geenius, et aru saada, et tegemist on tõeliselt ägeda ning samas ka verise slotimänguga. Nii räiget asja sa veel üheski online kasiinos leidnud pole! Loe edasi ja saad teada, kuidas olybetis viiking slotikat mängides cashbacki saada ning lisaks sellele ka väike meiepoolne mängukirjeldus.

Viikingite Slotimäng

Viikingite slotikas on viie kuni seitsme rullikuga ning 243 väljamakse liiniga mäng, kus on tervelt 78 125 võimalust võita. Nagu juba ülevalpool mainisime on see Netenti vaimusünnitus tehtud Viikingite seriaali järgi.

Mängus saad proovida tõelist viikingiajastu atmosfääri koos Floki, Bjorni, Lagertha ning Ragnariga. Minimaalseks keerutuse väärtuseks on 0.20€ ning selle graafika paneb imestama ka kõige suurema videomängu sõbra. Keerutades viikingite sloti rattaid, tekib tahtmatult tunne, et tegemist on hoopiski mingisuguse videomänguga, sest tema graafika ning kvaliteet on lihtsalt nii hea.

Viikingite slotimäng on Netenti toode. Teda on võimalik proovida ükskõik millise vahendiga. Maksimaalseks panuseks OlyBetis on 100€. Mängul on nii “kuuna koha” kui “kilbiseina” boonusefunktsioon.

Visuaalselt on tegemist suurepärase mänguga. Sind viiakse mängus Norra imeilusa maastiku keskele. Sümbolite hulgas on seriaali neli kõige kuulsamat tegelast, relvad ning erinevad viikingiajastu pildid.

Netent on järjekordselt hakkama saanud ühe uskumatult hea slotimänguga. Graafika on lausa vapustav ning ka boonusfunktsioon ei jäta mitte kedagi külmaks. Meie arust on tegemist isegi kõige parem slotimänguga, mis on mingi brändi järgi tehtud. Proovi järgi, kas jumalad soosivad sind!

OlyBet cashback kampaania ja tasuta keerutused

Seoses Viikingite lanseerimisega lükkas Olybet käima varem mitte nähtud cash-back kampaania, kus mängijatel on võimalik raha tagasi saada tervelt 2500€ ulatuses.

Selleks pole muud vaja teha kui nende konto avada, pakkumisele registreeruda ning viikingite slotikat mängida. Erinevalt tasemest, mille saavutad, saad cashbacki.

  • Esimese taseme puhul saad 0,5% cashbacki kui oled panuseid teinud vähemalt 100 Euro eest
  • Teise taseme puhul saad 1% cashbacki kui oled panuseid teinud vähemalt 750 Euro eest
  • Kolmanda taseme puhul saad 1,5% cashbacki kui oled panuseid teinud vähemalt 5000 Euro eest

Reeglid ja tingimused

Pakkumine on aktiivne alates 22.11. kuni 06.12.2018. Üle 2500 € raha tagasi saada ei saa. Kui sulle on see ükskord juba välja makstud, siis rohkem sul lootust saada pole.

See pole muidugi veel kõik. Lisaks annab olybet nüüd igale mängijale, kes konto avab ka koheselt 10 tasuta keerutust samasse Vikings slotikasse. Lihtsalt ava konto ja keerutused on sinu.

Olybetil on lisaks nendele ülevalpool mainitud kampaaniatele ning pakkumistele veel palju boonuseid. Meie soovitame kindlasti hoida pilku peal nende kampaaniate rubriigile, et mitte magada maha väärtuslikke pakkumisi ning boonuseid. Üheks kasumlikuimaks kasiino nipiks on see, et häid, lisaväärtust pakkuvaid lehekülgi ei tohi maha magada!

Vastava boonuse rubriigi leialt mugavalt kui navigeerid nende avalehele, vajutad üleval menüüs “kampaaniate” rubriigile ning seejärel filtreerid eraldi välja kasiino kampaaniad. Muidugi kui sind huvitab sport ja pokker, siis loe läbi ka need boonused, sest võib-olla leiad sealtki midagi, mis sinu silma püüab.

Soovime sulle planb poolt edu laudades. Olgu õnn sinuga ja keerutused mitte viikingite kombe kohaselt verised, vaid magusad!

Rubriigid: Hasartmängud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga