5 parima tagasimakse protsendiga Slotikat, mida Olybetis mängida saab

Netent on revolutsioonile online kasiino mängude tootja. Nad on tõusmas ülikindlaks turuliidriks nii mängude kvaliteedi kui nende põnevuse koha pealt. Netent slotikad on kõik erilised, sest neil on individuaalne disain ning mängukogemus. Tulenevalt sellest, et nende mängude nimekirjas on kümneid erinevaid slotikaid, pole ime, et nad ühes populaarseimaks mängutootjaks on. Järgnevalt viskame pilgu peale viiele lahedale netent slotikale, mida olybetis mängida saad ning millel on parim tagasimakse protsent.

Just tagasimakse protsent on slotimängude mängimise juures üheks olulisemaks asjaks mida vaadata. Miks? Aga seda sellepärast, et see näitab kui palju teatud slotimäng mängijale raha tagasi maksab. Oletame, et teed panuseid näiteks 100€ väärtuses ning mängu tagasimakse protsent on 92%. See tähendab, seda, et pikas perspektiivis kaotad sa iga panustatud saja Euro kohta 8€. Üldiselt jäävad mängude tagasimakse protsendid 92-98% vahele. Vaatame nüüd mõningaid olybet kasiino mänge, kus tegemist on parimatega.

Steam Tower Slotimäng

Viiendal kohal asub Netenti slotikas Steam Tower. Mängu, mida oma valikus ka olybet pakub saab mängida mõnusa 97% tagasimasksega. Tema võimalik jackpoti suurus on tervelt 2000 münti ning mängus on võimalik teenida roppu moodi tasuta keerutusi.

Mängus pead ronima mööda treppe, et päästa ilus printsess. Igal ronitud astmel saad 10 tasuta keerutust. Kui missioon on täidetud ning jõuad viimasele korrusele saad boonuse ning seitsme kordse kordaja. Lisaks sellele ka pisut tasuta keerutusi.

Jack Hammer 2 Slotimäng

Jack Hammer 2 on järg ülipopulaarsel slotikale Jack Hammer. Olybeti pakutavas mängus on tagasimakse protsent tervelt 97,1%. Keerutades rattaid ning võideldes koos kuulsate kangelaste omad võimalust hittida üks tõsiselt suur jackpot. Sticky Win funktsioon on käesoleva mängu üks põnevamaid boonusfunktsioone.

Antud boonus annab võimaluse ratastel kus wildi peal pole, uuesti keerutada, et saaksid suuremaid võite. Lisaks sellele on muidu mängus võimalik teenida ka posu tasuta keerutusi.

Secrets of Atlantis Slotimäng

Secrets of Atlantis on olybeti üks populaarsemaid veeteemalisi slotikaid. Tema RTP ehk tagasimakse protsent on identne Jack Hakmmer 2-ga. Antud slotika juures on ülimalt lahe see, et Nudge Wild funktsioon katab 4 positsiooni ning annab sulle võimaluse suurele võidule.

Mängus on 30 väljamakseliini ning lahe re spin funktsioon. Proovi järgi ja leia atlantise kadunud aare!

Böb: The Epic Viking Quest for the Sword of Tullemutt Slotimäng

Kui sulle meeldib suur tagasimakse protsent ning viikingi teemas mängus, siis Böb: The Epic Viking Quest for the Sword of Tullemutt Slotimäng on mõeldud just sinule. Tal on tervelt 98%-line väljamakse ning temaga saad võida kümnete kaupa tasuta keerutusi.

Lisaks tasuta keerutuste funktsioonile on mängus ka vapustavalt põnev boonusmäng, kus sulle antakse valida peidetud mõõkade vahel ning võimalus võita jackpot. Suurim võimalik võit on siin tervelt 7500 mündi suurune.

Blood Suckers Slotimäng

Sarnast väljamaske protsenti Böb: The Epic Viking Quest for the Sword of Tullemutt Slotimänguga omab Blood Suckers slotikas. Mängul on 98% RTP ning 25 väljamakse liini. See on populaarseim vampiiri temaatiline slotimäng olybetis.

Nagu ka teistes siin nimekirjas olevates slotikates saab ka Blood Suckersis teenida tasuta keerutusi. Ning neid kümnete kaupa. Kui Vampiiritap ja Buffy on sinu teema, siis oleme kindlad, et see slotikas on just sulle.

Loodetavasti nautisid meie slotikate temaatilist postitust ja tead nüüd milliseid mänge valida. Slotimängud pole kõik võrdsed ning eelistada tuleks just neid, mis meid rohkem premeerivad. Edu mängudes!

Rubriigid: Hasartmängud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga