7 Nippi, et saada 5 minutiga paremaks pokkerimängijaks

Otsid lihtsaid, kergesti meelde jäävaid nippe, et oma pokkeri mäng uuele tasemele viia? Oled õiges kohas! Siin õpetame sulle kuidas online kasiinod oma pokkerimänguga nurka suruda.

Koostasime 7 punktilise nimekirja taktikatest ja strateegiatest, mis teevad sinust enesekindlama ja kasumlikuma pokkerimängija. Võid kindel olla, et sinu mängutase pärast selle artikli lugemist paraneb, vahet pole kas eelistad online pokkerituba nagu näiteks olybet või eelistad live kasiinosi.

Järgnevas artiklis ei õpeta me, kuidas iga kord võita, kuid aitab sul oma mängu parandada, olenemata sellest, kas oled algaja või edasijõudnu. Mõnusat lugemist!

15 Kiiret Pokkeri Nippi

Nipp 1: Tõmba oma preflop mängu kinnipoole

Oma preflop mängu tihghtimaks tõmbamine on pika puuga üheks kõige lihtsamaks ning kergemaks viisiks oma mängu arendamiseks. Tugevat preflop vahemike välja töötamine on üpriski lihtne, kuid nende kinnipidamisega on tavaliselt inimestel raskusi.

See on eriti nii just live pokkeri juures. Seda sellepärast, et käte arv, mida tunni aja jooksul mängid, on nii väike, et tahest tahtmata tekib kiusatas ka mõningaid alla keskmisi käsi mängida. Ära allu sellele tundele!

Kui eelistad online pokkerituba, siis on hea mõte igavuse vältimiseks rohkem laudu lahti võtta. Näiteks olybetis saad neid tervelt 24 korraga avada.

Nipp 2: Ära karda bluffida

Paljud mängijad hoiduvad pokkeris bluffimisest täielikult. See on viga, sest kui inimesed sellest aru saavad, ei maksa nad sulle enam kinni ka häid käsi. Seetõttu kaotavad su head käed palju väärtust.

Pead olema mängija, keda teised kardavad ning kelle vastu käsi mängida ei taheta. Avalda neile pidevalt survet ning kui õpid seda tegema efektiivselt, siis sinu võidu protsent tõuseb märgatavalt paremaks.

Muidugi ära bluffi kõigi vastu. Nõrgemad mängijad ei pruugi aru saada, milliseid käsi sa esindamas oled.

Nipp 3: Olles võidusoonel, ära muuda oma rahakassa haldamise ega õppimise rutiini

Igal professionaalsel pokkerimängijal on mõni sõber, kes on mõne suure turniiri kinni pannud, kuid pärast seda on kõik oma võidud suurtel limiitidel maha mänginud.

Oluline on meelde jätta, et pokker on tippude ning aukude mäng. Kui oled tipus, on oluline olla vastutustundlik, et ka augud üle elada.

Meie soovitame nii turniiri kui rahalaua mängijale 100 sisseostu reeglit. Vahet pole kas hoiad seda kõike oma olybeti kontol või on sul eraldi pangakonto selleks eraldatud. Peaasi, et sinu bankroll oleks muust rahast eraldi.

Nipp 4: Ära ehita keskmiste kätega suurt potti

Keskmisi käsi peaks tavaliselt passiivselt mängima. Seda sellepärast, et nad on haru harva võitvateks käteks.

Keskmised käed on pokkeris head bluffide püüdmiseks. Ürita need maha checkida ning panuste korral callida. Näiteks äss kõrge ning väiksed paarid sobivad selleks suurepäraselt.

Nipp 5: Vali mänge hoolikalt

Peaksid alati panema ennast olukorda, kus sinu eelis on suurim. Just sellepärast ongi oluline oma ego mängimiseks koju jätta.

On palju parem olla väikeste limiitide jumal kui vaevalt suurtel tasemetel hakkama saada. Seda mitte ainult sellepärast, et see on kasumlikum, vaid ka sellepärast, et see on vähem stressirikas, sest kehvade vastaste vastu mängimine on stressivabam.

Nipp 6: Suurte kätega ehita potti varakult

On kurb vaadata kui käsi läheb näitamisele ning siis selgub, et üks “geenius” on oma nutflushi kolmel tänaval maha checkinud. Midagi haledamat lausa pole olemas. Seda nimetatakse “slow playimiseks” ning seda teevad mängijad, kes kardavad, et ajavad muidu oma vastase pangast välja.

Enamikel juhtudel on parem idee oma tugeva käe peale panustada. Muidugi on olemas ka erandeid. Näiteks võid tugevat kätt checkida kui:

  • Sul on nii tugev käsi, et kaotada pole võimalik
  • Pole väga palju hirmutavaid kaarte, mis väldiks, et saad hiljem oma raha kätte
  • Sinu vastase käte vahemik on ülimalt kallutatud mitte millegi poole

Nipp 7: Mängi pokkerit 2 korda rohkem kui õpid, kuid praktiseeri kindlasti ka viimast

Mängu õppimine on heaks pokkerimängijaks saamise teekonna juures hädavajalik. Samas on pokker ka mäng, mis vajab harjutamist. Ilma selleta ei saaks me õpitut praktiseerida ning läbi proovida.

Paljud otsused pokkerilauas on automaatsed, kuid ilmselt oled märganud, et mida kauem sa ilma pokkerit mängimata olnud oled, seda vähem automaatsemaks need otsused lähevad. See muidugi muutub aina tõsisemaks, mida raskemaks need olukorrad muutuvad. Sellel põhjusel tulebki pokkerit regulaarset harrastada, et oma mäng ikka korralikul tasemel hoida.

Aga väga oluline on kõrvale panna aega ka mängu õppimiseks. Pokkeri artiklite lugemine, erinevate tööriistade katsetamine ning käte läbi rääkimine sõpradega on ainult mõningad vahendid, kuidas oma mängu parandada.

Need 7 kiiret nippi aitavad sul kindlasti oma mängu parandada. Millised sulle neist kõige rohkem meeldisid? Anna palun kommentaarides teada.

Rubriigid: Hasartmängud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga