Uued EGT Mängud Olybetis

Olybet lisas hiljuti oma kasiino nimekirja terve hulga uusi EGT mänge. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, milliseid mänge lisati ning millel eriliselt silma peal tasub hoida. Mõnusat lugemist.

Natukene Olybeti poolt kautavast EGT mängutootjast

EGT on mängutootjaks, kes alustas oma teekonda vanadest headest maapealsetest kasiinomängudest. Ning seda just nimelt slotikatest. Hiljem liiguti edasi internetti ning hakati tootma mänge, mida saaks mängida ka online kasiinodes. Tehnoloogia areneb küll edasi, kuid EGT slotid on oma autentsuse säilitanud ning lahutavad meelt sama hästi kui seda tehti ka mitukümmend aastat tagasi.

Olybet on toonud oma EGT mängudega meile viimaase tehnoloogia, ilusa graafika ning lahedad funktsioonid. Seda kõike natukene naljakana tunduvas vanas formaadis. See tähendab seda, et EGT mängud sobivad sulle kindlasti. Vahet pole, kas fännad slotikaid, mida mängisid esimest korda kuskilt maapealses kasiinos või kui oled hoopiski kaasaegsete mängude fänn, kes eelistab keerukaid tänapäevaseid väljalaskeid.

12 parimat mängu

EGT populaarseimateks mängudeks läbi aegade on 40 Super Hot, Burning hot, 20 Super Hot, Flaming Hot, Shining Crown, Amazons battle, Supreme Hot, 5 Dazzling Hot, Zodiac Wheel, Caramel Hot, Extra Stars ja Ultimate Hot.

Päris palju “Hotte” mänge, kas pole? Tõesti, just need “Hot” mängud on EGT üheks populaarseimaks artiklis slotisõprade seas. Sarnaseid on toodetud kümneid ning paljud neist on ka oma ala populaarseimateks saanud.

Zodiac Wheel

Zodiac Wheel on lahe olybet kasiino mäng, kus on 5 väljamakse liini ning on otse loomulikult EGT platvormi väljalase. Slotika Wild sümboliks on Zodiac ratta kujutis ning scatteriteks on raamat ja kaart.

Selleks, et mänguga alustada peavad mängijad kõigepealt valima panuse suuruse. Minimaalseks ning maksimaalseks mündi suuruseks on 1. Sel on viis kinnitatud panust, mis asuvad rullikute all. Mängu tagasimakse protsendiks on 96,45%.

Extra Stars

Extra Stars on 10 välja makse liiniga slotikas. Samuti EGT platvormil. Sümboliteks on puuvilkad ning kuldne täheke, mis maandudes paneb teised rullikud keerlema, hoides enda oma paigal.

Teised olybet slotimängu tootjad

Lisaks EGT-le pakub olybet mänge ka paljudelt teistel tootjatelt. Valiku hulgas on üllitisi nii Playtechilt, Microgamingult, NetEntilt, Thunderkickilt ning Tom Horn Gamingult. Tõesti – valikust puudust ei tule ning iga slotisõber peaks sellega rahul olema.

Saab mängida nii seiklusteemalisi slotte kui loodusteemalisi. Valik on tõesti otsast otsani. Klassikalised, modernsed ja palju muud. Kõige leiab.

Lisaks toredatele slotikatele pakub olybet ka lahedaid kampaaniad. Eriliselt hea on nende tervitusboonus, mis paeks slotisõbrale igat pidi meelt mööda olema. Miks? Aga seda sellepärast, et oma tervitusboonuses annavad nad ära tervelt 600 tasuta keerutust.

See on rohkem kui jagavad välja kõik teised kasiinod kokku. Pole põhjust seal mitte kontot avada ning need keerutused välja lunastada. Meie igatahes oleme seda juba teinud ja mängime seal siiani.

Meeles tuleb pidada, et panustada tasub vaid rahaga, mida oled valmis kaotama ning ära kunagi mängi raha teenimise nimel! Slotikad on loodud selleks, et kasiino võidaks ning mängija pikas perspektiivis kaotaks. Seega papi kokku kühveldamiseks nad ei toimi.

Rubriigid: Hasartmängud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga